'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

Ośrodek "BESKID" - Sarbinowo.

Ośrodek BESKID

Sarbinowo - Miejscowość położona na zachodniej części wybrzeża słowińskiego, na północny-zachód od Koszalina. Liczy 540 mieszkańców. Sarbinowo jest osadą rybacką i znanym od stu lat nadmorskim ośrodkiem wypoczynkowym. Sarbinowo posiada architekturę charakterystyczną dla osad rybackich.

Charakter morski klimatu akcentują wiatry wiejące w 60 % od morza, co jest szczególnie korzystne - powoduje bowiem zmniejszenie temperatury powietrza, wzrost i wyrównanie wilgotności, napływ idealnie czystego, pozbawionego pyłów i zanieczyszczeń powietrza. Są to główne czynniki przyczyniające się do powstania tzw. aerozolu morskiego.

Aerozol morski jest naturalnym tworzywem do inhalacji, działającym szczególnie korzystnie w schorzeniach górnych dróg oddechowych. Wartość natężenia promieniowania słonecznego w sezonie letnim przewyższa inne regiony pobrzeża i wynosi średnio 8,3 godz. słońca dziennie. Najwyższe natężenie jodu i aerozolu morskiego utrzymuje się w strefie 150 metrów od brzegu.

Ośrodek wypoczynkowy "BESKID" w Sarbinowie położony jest na terenie o pow. 2,5 ha, 60 m od brzegu morza. Usytuowany jest w otoczeniu zieleni, krzewów, terenów rekreacyjnych.

Ośrodek "BESKID" stanowi kompleks trzech 3-kondygnacyjnych pawilonów hotelowych, stołówki, kawiarni i dyskoteki. Na terenie kompleksu znajdują się: boiska sportowe, place zabaw, miejsce grilowe, wypożyczalnie rowerów oraz sprzętu plażowo-rekreacyjnego.

Proponujemy Państwu zróżnicowane warunki hotelowe: apartamenty 2 pokojowe, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, pokoje z umywalką. Wieczorem do Państwa dyspozycji przytulna kawiarnia z tarasem. Naterenie ośrodka znajdują się liczne obiekty sportowe, place zabaw dla naszych milusińskich. Teren ośrodka jest ogrodzony i zabezpieczony, posiadamy strzeżony parking.

Zapewniamy zabiegi w zakresie:
 • kinezoterapii (sala gimnastyczna),
 • fizykoterapii (solux, ultradźwięki, diadynamik, inhalacje, jonoforeza, galwanizacja),
 • hydroterapii (kąpiele solankowe, kąpiele perełkowe, wanna jakuzzi),
 • masażu klasycznego,
 • muzykoterapii,
 • hipoterapii.

 • Zabiegi prowadzi doświadczona, wykwalifikowana kadra rehabilitantów, a nad zdrowiem czuwa fachowa opieka medyczna.

  Położenie O.W.R. "BESKID" stwarza doskonałe warunki spokojnego wypoczynku, leczenia narządów ruchu, schorzeń reumatycznych oraz odnowie biologicznej. Ośrodek położony jest 1500 m od centrum Sarbinowa, w otoczeniu rozległych pól i łąk, w odległości 60 m od czystej, piaszczystej plaży.

  Ośrodek "BESKID" oferuje dla swoich młodych gości niezapomniane kolonie letnie, zimowiska oraz zielone szkoły. Wycieczki do Gąsek, ze zwiedzaniem latarni morskiej. Wycieczki do Kołobrzegu. Na terenie ośrodka znajdują się liczne obiekty sportowe, a wspaniałe położenie, blisko morza, gwarantuje super wrażenia z pobytu w O.W.R "BESKID" w Sarbinowie.

  ©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©