'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

O OŚRODKU


Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Dobry Brat", w Osieku cieszy się ogromną renomą, z uwagi na fakt niezmiennego świadczenia usług rehabilitacyjno- wypoczynkowych przez okres 22 lat. Wykwalifikowana kadra ośrodka poprzez swoją fachową i miłą obsługę kuracjuszy, stwarza serdeczną atmosferę, która wpływa na skuteczną rehabilitację i dobry wypoczynek.

"Dobry Brat"- posiada własną przystań wodną ze sprzętem wodnym, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych- podnośnik umożliwiający korzystanie ze sprzętu wodnego. Duży komfortowy pomost pozwala na wspaniały wypoczynek na wodzie oraz stanowi raj dla wędkarzy. Ośrodek dysponuje suszarnią do grzybów oraz "kuchnią polową" - przeznaczoną do smażenia złowionych ryb.

Ośrodek: dostosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, monitorowany, ogrodzony, posiada: parking, boisko, miejsce z wiatami przeznaczone na ognisko lub grill, salę cichych gier, bilard, salę do gry w tenisa stołowego, grę "piłkarzyki".

Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia z kominkiem, drugi kominek znajduje się w aneksie wypoczynkowym, przy recepcji.

Wszystkie pokoje posiadają: pełny węzeł sanitarny, TV, telefon, czajnik, dostęp do internetu.

Stołówki z widokiem na jezioro oraz smaczne wyżywienie, kulturalna obsługa dopełniają i potwierdzają wysoki standard ośrodka oraz są gwarantem miłego, niezapomnianego pobytu o każdej porze roku!

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA GALERII...©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©