'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

O OŚRODKU


Ośrodek Wypoczynkowy DOZAMEL położony jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu zaledwie 150 metrów od plaży.
Dysponuje miejscami noclegowymi w nowocześnie urządzonych i wyposażonych pawilonach wypoczynkowych.
Obecny styl zabudowy, specyfika położenia, jak również miła obsługa tworzą atmosferę sprzyjającą rodzinnemu wypoczynkowi i turystyce biznesowej.
Szef kuchni poleca dania kuchni polskiej, dedykowane nie tylko gustom kuracjuszy. Profesjonalnie świadczymy usługi cateringowe podczas odbywających się na terenie Ośrodka spotkań biznesowych w specjalnie do tego celu przygotowanych salach szkoleniowo- konferencyjnych.
Wiel czynników naszego Ośrodka sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogaty wachlarz usług rehabilitacyjnych wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających kuracjuszy.

Lokalizacja
W sezonie letnim sąsiedztwo Amfiteatru sprzyja atmosferze zabawy i rozrywki. Ten wieloraki nadmorski krajobraz kulturalny łączy w sobie bogate tradycje koncertowe i kabaretowe, dopełniając ofertę rekreacyjną Ośrodka.
Jego usytuowanie służy entuzjastom sportu i miłośnikom kultury. Amatorów wycieczek skusi niewątpliwie nowa ścieżka rowerowa prowadząca wzdłuż wybrzeża, aż do dzielnicy Podczele.

Rehabilitacja
Specyficzne warunki mikroklimatu (aerozol morski) oraz naturalne lecznicze złoża borowin i tryskające z głębi ziemi solanki sprawiły, że Kołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych i popularnych uzdrowisk w pasie nadmorskim. Posiada największą bazę hotelową, dobrze zorganizowaną podstawową i specjalistyczną kadrę medyczną oraz niezbędne zaplecze diagnostyczno-lecznicze.
Profile lecznicze - Pobyt kuracyjny w Ośrodku Wypoczynkowym DOZAMEL rozpoczyna się wizytą lekarską, badaniem wstępnym, diagnozą oraz wskazaniem najwłaściwszej dla danego pacjenta terapii. W trakcie turnusu rehabilitacyjnego kuracjusze mają zapewnione dwa zabiegi dziennie z wyłączeniem weekendów.

Ośrodek uprawniony jest do organizowania turnusów rehabilitacyjnych dla osób korzystających z dofinansowania ze środków PFRON ( OR/16/06/07 - ważny do 30/03/2010, OD/32/49/07 - ważny do 04/07/2010 ).

Ośrodek uprawniony jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Na terenie Osrodka oferujemy naszym gosciom szeroki zakres zabiegów leczniczych z - dziedziny:
- reumatologii
- chorób krazenia
- chorób dróg oddechowych
- przemiany materii (głównie cukrzyca)
- chorób narzadu ruchu (z wyłaczeniem osób poruszajacych sie na wózkach inwalidzkich)
- chorób narzadu wzroku
- dla kobiet po mastektomii
- dla osób ze stwardnieniem rozsianym
- ogólnej odnowy biologicznej
Ośrodek, posiadąjacy własną baze zabiegową, oferuję nastepujące zabiegi rehabilitacyjne:
- magnetoterapia
- leczenie borowiną
- masaż klasyczny
- hydromasaż
- kąpiel solankową - inhalacje: solankowa i lekowa
- lampy solux
- gimnastykę indywidualną i zbiorową

Pokoje
W czterech pawilonach - stałym gościom znanych pod wdzięcznymi nazwami: Alina, Beata, Celina i Dorota - obsługa Ośrodka gwarantuje całoroczny komfortowy wypoczynek w pokojach lub apartamentach. W ofercie dostępne są także pokoje przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, kończy o godzinie 10.00 dnia następnego.
Pakiet standardowy tworzą pokoje 1-, 2-, 3- osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, radio i telefon oraz akcesoria plażowe.
W ofercie znajdują się również apartamenty: salon, sypialnia, łazienka z natryskiem hydromasującym lub wanną do hydromasażu oraz przypisanymi do apartamentów ( w pwilonie Dorota) garażami dla gości zmotoryzowanych. Na wyposażeniu apartamentów znajdują się także: lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz zastawa.
Do dyspozycji pozostałych klientów pozostaje zlokalizowany na terenie Ośrodka parking niestrzeżony.

Posiłki
Szef kuchni poleca dania kuchni domowej w porze śniadania, obiadu i kolacji. sniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego, obiady są serwowane bezpośrednio do stolika.
Uwzględniając kulinarne potrzeby klientów poddanych diecie lekkostrawnej i cukrzycowej z mistrzowską pasją tworzenia podejmie się przygotowania dań sprzyjających zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu gości.
W sposób szczególny zachęcamy do korzystania z letniego ogródka, by na świeżym morskim powietrzu rozkoszować się chwilami relaksu.
W naszej kawiarni zachęcamy do degustacji drinków i cocktaili. Podczas rozpromienionych złociście dni kawę i herbatę wpisujemy w konwencję chłodnego orzeźwienia. Poza sezonem letnim w ciepłym aromacie poszukujemy magii minionych słonecznych dni.

Rekreacja
Wachlarz możliwości rekreacyjnych rozpięty pomiędzy zdrowiem i przyjemnością prezentuje kompletną ofertę sportową i kulturalną.
Aura aktywności przyświeca entuzjastom spędzania czasu na wolnym powietrzu. Służy temu: wypożyczalnia rowerów, kijków do nordik walking-u itp... Obsługa Ośrodka poleca również: saunę, , salę fitness i bilard. A w pobliżu zlokalizowane są korty tenisowe, mini pole golfowe oraz basen.
Dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy specjalny kącik do zabaw.
Dla podsumowania całodniowych wrażeń proponujemy rozkołysane szumem fal ciepłe, gwieździste, muzyczne noce: tańce oraz występy estradowe, stwarzające szansę zrealizowania artystycznych marzeń. W ich współtworzeniu towarzyszyły nam już znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Turystyka biznesowa
Biznesmenom, którzy doceniają rolę integracj zespołu na drodze do sukcesu, pomożemy zorganizować sympozja w niecodziennych warunkach klimatycznych. Oferujemy salę konferencyjną na 120 osób, z możliwością aranżacji 2-3 mniejszych niezależnych pomieszczeń.
Posiadamy sprzęt audiowizualny:
- rzutnik 3 COM do przeźroczy
- video
- telewizor
- tablicę magnetyczną
- dostęp do internetu (stałe łącze)
Na specjalne życzenie możemy uzupełnić ofertę o przekąski w przerwie konferencji lub też wzbogacić ją o przygotowany w restauracji lunch i obiad. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty rehabilitacyjnej oraz rekreacyjnej.

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA GALERII...CENNIK

Wczasy wypoczynkowe
Turnusy rehabilitacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z cenami - w tym celu z powyższej listy proszę wybrać ofertę, którą są Państwo zainteresowani.

©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©