'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

O OŚRODKU


Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy w Stegnie: "FALA" położony jest na skraju lasu w odległości 1000m od morza. Bliskość lasu oraz rozległy zielony teren wokół ośrodka sprzyja czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Romantyczny krajobraz, bogaty w historię i legendę tworzy wspaniałe szlaki zachęcające do wędrówek.

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch budynkach murowanych trzykondygnacyjnych, w pokojach 2- 3-osobowych . Wszystkie są z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonem.

Do dyspozycji gości oddajemy: sale telewizyjne, stołówkę, salę dyskotekową, kawiarnię, bilard, salę gier głośnych, boiska sportowe, parking, plac zabaw dla dzieci, a także odkryty basen.

Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami schorzeń, w tym osób poruszających się na wózkach.

Pobyt 14 - dniowy zawiera:

- zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonem, za pokój 1 - osobowy obowiązuje dopłata

- wyżywienie: 3 posiłki ( śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu )
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- 2 wieczorki taneczne z poczęstunkiem
- opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka)
- zabiegi rehabilitacyjne
Naszym kuracjuszom oferujemy zabiegi rehabilitacyjne w zakresie:

Fizykoterapii:
Masaż suchy, laser, magnetronic, sollux, ultradźwięki, diadynamik, interdyn, galwanizacja, jonoforeza, inhalacje, krioterapia, termożele.

Kinezyterapii: Gimnastyka indywidualna, grupowa, rowery, steppery, ćwiczenia izometryczne, przyrządowe, manualne, UGUL.

Hydroterapii: Wanna do masażu, aquavibron, borowina, gorczyca, bicze szkockie, kąpiele wirowe, kąpiele perełkowe Zapewniamy opiekę lekarza, pielęgniarki a także wykwalifikowany zespół rehabilitacyjny. Dla gości ceniących sobie aktywny wypoczynek proponujemy czarter jachtu motorowodnego.

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA GALERII...CENNIK

Cennik turnusów rehabilitacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z cenami - w tym celu z powyższej listy proszę wybrać ofertę, którą są Państwo zainteresowani.

©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©