'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

Schronisko "Hotel GÓRSKI" w Piwnicznej Zdroju

Schronisko "Hotel Górski"

Schronisko "Hotel Górski" Położony na wysokości 710 m n.p.m. na północnym zboczu Eliaszówki, a właściwie u jej stóp. Usytuowanie Schroniska daje wspaniałe możliwości czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Położony na wysokości 710 m n.p.m. na północnym zboczu Eliaszówki, a właściwie u jej stóp. Z każdej strony otoczony lasami, łąkami, polami. Z okien naszego ośrodka roztacza się przepiękny widok na wschód - gdzie widać dolinę Popradu i pasmo Jaworzyny Krynickiej oraz zachód - a tam wysokie góry m.in. Wielki Rogacz (ok. 2h marszu od ośrodka).Ośrodek dysponuje pokojami 2,3,4,5,6 osobowymi , w tym 5 z pełnymi węzłem sanitarnym pozostałe z umywalką i prysznicem, Wszystkie pokoje posiadają balkony, część wyposażona w TV.


Na parterze znajduje się duża sala kominkowa oraz stołówka gdzie serwowane są smaczne domowe posiłki Obiekt dysponuje również małą i duża świetlicą, przechowalnią oraz wypożyczalnią sprzętu narciarskiego.


Schronisko położone jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 720 m n.p.m. w barwnej i nieskażonej okolicy 7 km od Piwnicznej Zdrój.
Piwniczna leży w południowej części województwa małopolskiego w powiecie nowosądeckim, w strefie przygranicznej polsko-słowackiej, w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.Najtrudniejsze trasy znajdują się po jego południowej stronie przy wyciągu W1, najłatwiejsze w części dolnej w pobliżu "Hotelu Górskiego".

Z tego też powodu na stokach spotkać możemy zarówno początkujących narciarzy, jak i doświadczonych amatorów białego szaleństwa. Śnieg jest tutaj w miarę pewny, utrzymuje się zwykle od listopada do marca.

©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©