'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

O OŚRODKU


Ośrodek wypoczynkowy "POSEJDON" w Kołobrzegu znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około 200 metrów od portu i plaży oraz 600 metrów od centrum . Z północno-zachodniej strony bliskie sąsiedztwo wejścia do portu oraz latarni morskiej, zaś ze strony północno-wschodniej bliskość mola sprawia, że spacery w owe miejsca stają się nieuciążliwe dla każdego turysty. Malowniczość położenia ośrodka wynika z faktu, że pobliski kanał portowy niemalże okala budynki ośrodka wypoczynkowego.

Ośrodek "POSEJDON" składa się z dwóch trzypiętrowych budynków hotelowych mogących przyjąć jednorazowo 250 gości. Budynek pierwszy, w którym zlokalizowano siedzibę administracji zarządzającej dwoma ośrodkami: Ośrodkiem Sanatoryjno-Wypoczynkowym "POSEJDON" w Kołobrzegu oraz Ośrodkiem Wypoczynkowym w Dźwirzynie, to głównie część hotelowa ośrodka. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3-osobowe o standardowym wyposażeniu. W każdym znajduje się łazienka z kabiną natryskową, telewizor, radioodbiornik, telefon, czajnik elektryczny i sprzęt plażowy. Pokoje od strony zachodniej posiadają obszerne balkony.

Na parterze budynku znajduje się recepcja obsługująca cały ośrodek. Do głównego budynku przylega budynek stołówki, gdzie wydawane są śniadania, obiady i kolacje. Poza tym w budynku znajduje się sklep firmowy, biblioteka, zakład fryzjerski oraz kawiarnia. Między obydwoma budynkami ośrodka rozciąga się pas zieleni oraz znajdują się parkingi niestrzeżone. Teren ośrodka jest ogrodzony.

W drugim budynku, na dwóch kondygnacjach mieści się baza zabiegowa wykonująca usługi w zakresie leczenia chorób endokrynologicznych, układu krążenia, układu oddechowego oraz narządów ruchu ( dokładne informacje znajdziecie Państwo na stronie SANATORIUM). Na pozostałych kondygnacjach umieszczono pokoje hotelowe. W celu podniesienia komfortu oraz dla wygody korzystających z usług naszego ośrodka wczasowego w każdym z budynków zamontowane zostały windy.

Planujemy wybudowanie łącznika pomiędzy obydwoma budynkami, aby pacjenci, którzy korzystają z usług sanatoryjnych nie musieli wychodzić na zewnątrz budynku. Na terenie ośrodka istnieje możliwość organizowania imprez plenerowych przy ognisku. Zapraszamy na pobyty:
- lecznicze
- rehabilitacyjne
- wypoczynkowe.

Sklep firmowy znajdujący się w budynku głównym oferuje wyroby w cenach producentów: firanki, lambrekiny, obrusy, bieżniki, serwetki firm: Fabryki Firanek i Koronek "HAFT" S.A. oraz Zakładów Przemysłu Jedwabniczego "WISTIL" S.A. z Kalisza, wyroby pościelowe firm: Zakładów Przemysłu Bawełnianego "BIELBAW" S.A., wyroby porcelanowe firm: Zakładów Porcelany "ĆMIELÓW" S.A., Porcelany "CHODZIEŻ" S.A. oraz Zakładów Porcelany "Lubiana".

Sklep czynny jest w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Kawiarnia zlokalizowana w budynku ośrodka wypoczynkowego czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Można tutaj zaopatrzyć się w napoje chłodzące oraz prasę, można także posiedzieć przy muzyce lub potańczyć.

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA GALERII...CENNIK

Cennik usług

Zapraszamy do zapoznania się z cenami - w tym celu z powyższej listy proszę wybrać ofertę, którą są Państwo zainteresowani.

©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©