'; } else { echo ''; } ?>
wczasy z odnowš biologicznš nad morzem

O OŚRODKU


Uzdrowisko "Kołobrzeg" Specyficzny mikroklimat, wydobywane przez nas cenne surowce lecznicze (borowina i solanka), profesjonalny personel oraz doskonale wyposażona baza zabiegowa sprawiły, że jesteśmy jednym z najbardziej znanych i cenionych uzdrowisk w Polsce. Oferujemy Państwu pobyty lecznicze, wypoczynkowe i rehabilitacyjne w naszych obiektach położonych ok. 100 m od morza w sercu parku nadmorskiego.

Lokalizacja sprawia, że występuje tu najłagodniejszy klimat w Polsce, stąd najmniejsze amplitudy temperatur w roku, krótkie zimy ze znikomymi opadami śniegu. Latem natomiast możemy cieszyć się dużą liczbą słonecznych dni. Jednak wakacje spędzone wyłącznie na opalaniu kuszą już tylko nielicznych. Atrakcyjny wypoczynek, to przede wszystkim wypoczynek aktywny. Nastała moda na zdrowie i wyjazdy uzdrowiskowe. W oparciu o szeroki wachlarz zabiegów pomożemy Państwu zwalczyć dolegliwości związane z chorobami dróg oddechowych, schorzeniami narządu ruchu i kardiologicznymi...

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. posiada wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Nr OR/32/54/07. Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. uprawnione jest do organizowania turnusu rehabilitacyjnego ogólnousprawniającego z programem rekreacyjno - wypoczynkowym dla następujących grup osób niepełnosprawnych:
* ze schorzeniami układu krążenia
* z cukrzycą
* ze schorzeniami układu oddechowego
* z chorobami neurologicznymi

Niniejszy wpis zachowuje ważność w terminie - od dnia 17 września 2007 do dnia 17 września 2010 roku.

Sanatorium Uzdrowiskowe "KOMBATANT" posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne - Nr OD/32/77/07 i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych:
* ze schorzeniami układu krążenia
* ze schorzeniami układu oddechowego
* z cukrzycą

Niniejszy wpis zachowuje ważność w terminie - od dnia 17 września 2007 do dnia 17 września 2010 roku.

Szpital Uzdrowiskowy "Muszelka" posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne - OD/32/1/08 i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup tunusowych osób niepełnosprawnych:
* ze schorzeniami układu krążenia
* ze schorzeniami układu oddechowego
* z cukrzycą
* kobiet po mastektomii
* na turnus rehabilitacyjny ogólno usprawniający z programem rekreacyjno - wypoczynkowym

Niniejszy wpis zachowuje ważność w terminie od dnia 4 stycznia 2008 roku do dnia 4 stycznia 2011 roku.

"Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. w ramach 14 dniowego turnusu rehabilitacyjnego oferuje zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (trzy posiłki dziennie), 3 zabiegi lecznicze dziennie (w dni robocze) oraz całodobową opiekę lekarsko - pielęgniarską.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. prowadzi lecznictwo uzdrowiskowe w formie:
* szpitali uzdrowiskowych dla dorosłych i dzieci
* sanatoriów
* leczenia ambulatoryjnego

Posiadamy zakłady lecznictwa uzdrowiskowego - dwa zakłady przyrodolecznicze, przychodnię uzdrowiskową. Leczymy w naszych obiektach zarówno dorosłych jak i dzieci (3 - 16 lat).

Główne profile lecznicze dla osób dorosłych:
* choroby układu oddechowego
* choroby układu krążenia
* choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii (głównie cukrzyca, choroby tarczycy)
* ... zobacz więcej informacji o zabiegach

Leczenie dzieci obejmuje:
* schorzenia dróg oddechowych, w tym astmę oskrzelową
* choroby układu wydzielania wewnętrznego, zaburzeń odżywiania i przemiany materii (głównie cukrzyca, choroby tarczycy, otyłość)
* alergiczne schorzenia skóry


Sanatoria:

Sanatorium "Mewa"
Sanatorium "Muszelka"
Sanatorium "Kombatant"
Szpital Uzdrowiskowy "Słoneczko"
Zakład Przyrodo-Leczniczy

Zapraszamy do zapoznania się z ośrodkami - w tym celu z powyższej listy proszę wybrać sanatorium, którym są Państwo zainteresowani.


©  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgod?autora  ©